«Мемлекеттiк сатып алу саласындағы сыбайлас жемқорлық тәуекелдерiн талқылау» атты дәрiс

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы iс-қимыл — әрбiр азаматтың мiндетi. Қазiргi уақытта әлемде сыбайлас жемқорлықпен күресудi күшейту жұмысы үздiксiз жүргiзiлуде және әрдайым жетiлдiрiлу үстiнде.

18 тамыз күнi ҚР заң кеңесшiсi Жанбота Абаевич Садуев «Мемлекеттiк сатып алу саласындағы сыбайлас жемқорлық тәуекелдерiн талқылау» тақырыбында музей қызметкерлерiне баяндама оқыды.

Кездесу барысында сыбайлас жемқорлыққа қарсы iс-қимылдың құқықтық негiздерi, жемқорлыққа қарсы заңнама, заңдылық пен жемқорлыққа қарсы тәртiп орнату, сыбайлас жемқорлық құбылыстарына қарсы әрекет ете бiлу тақырыбында пiкiр алмасты.

18.08.2022