«Әке ұлағаты ұрпақ тәрбиесі» атты сұқбат

Қазақстан Республикасы үкіметінің 2023 жылдың 31 мамырдағы Қазақстанда мерекелік күндер күнтізбесін бекіту туралы 426 қаулысына сәйкес маусым айының он екісі әкелер күні ретінде аталып өтіледі.

10 маусым күні Мәлік Ғабдуллин музейінде әкелер күніне орай дәстүрлі отбасылық құндылықтарды насихаттау, қазіргі замандағы бала тәрбиесіндегі әкелердің рөлін ілгерілету ақын, ұстаз, әдебиеттанушы - ғалым Ерболат Баятұлымен сұхбат өтті. Сұқбатты әдебиеттанушы - ғалым Аян Қажыбай жүргізді.

Тағылымды сұқбат барысында Ерболат Баятұлы ұрпақ тәрбиесіндегі әкенің рөлі туралы ой-пікірлерін айтып, өз әкесі Баят Жанатұлы туралы жылы естеліктерімен бөлісті.