«Ерліктің ерен тұлғасы»

9 сәуiр күнi Мәлiк Ғабдуллин музейi мен «Көкше» телеарнасы жанындағы қазақ үлгiлi кiтапханасының бiрлесе ұйымдастыруымен рухани жаңғыру бағдарламасы аясында даңқты жерлесiмiз Мәлiк Ғабдуллиннiң шығармашылығына арналған «Ерлiктiң ерен тұлғасы» атты тарихи сағат өттi.

Iс-шарада музейдiң аға ғылыми қызметкерi А.Махметова Мәлiк Ғабдуллинннiң өмiрi мен шығармашылығынан сыр шертетiн «Ғажайып өмiр баспалдақтары» жылжымалы көрмемен таныстырып, Елбасының «Рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында жарыққа шықққан Мәлiк Ғабдуллиннiң 11 томдық шығармалар жинағы мен «МӘЛIК ҒАБДУЛЛИН — ҚАЗАҚТЫҢ ОҚЖЕТПЕСI» атты альбом кiтапқа қысқаша шолу жасады.